Oszustwo i naciąganie klienta zmiany…
Oszustwo i naciąganie klienta zmiany regulaminu niekorzystne. Brak możliwości kontaktu.
Emme tarkista arvosteluissa esitettyjen väitteiden paikkansapitävyyttä, sillä arvostelut ovat arvostelijoiden omia mielipiteitä. Arvostelu voi kuitenkin saada Varmennettu-merkinnän, jos pystymme todentamaan, että arvostelun kirjoittaja on asioinut yrityksen kanssa. Lue lisää
Alustan luotettavuuden varmistamiseksi kaikkien arvostelujen – varmennettujen ja varmentamattomien – on läpäistävä automaattinen seulonta, joka on käynnissä kellon ympäri. Järjestelmä tunnistaa ja poistaa ohjeistustemme vastaisen sisällön – myös arvostelut, jotka eivät perustu aitoon asiointiin. Tiedostamme, että asiattomia arvosteluja saattaa tästä huolimatta päästä läpi. Voit tehdä meille ilmoituksen mistä tahansa arvostelusta, jonka uskot jääneen meiltä huomaamatta. Lue lisää
Ei ole aiemmin pyytänyt arvosteluja
Tämä yritys ei ole pyytänyt asiakkailtaan arvosteluja, joten arvostelut eivät välttämättä anna kattavaa kokonaiskuvaa
Kuinka tämä yritys käyttää Trustpilotia
Tutustu arvostelujen ja arvosanojen lähteisiin, pisteytykseen ja moderointiin.
Oszustwo i naciąganie klienta zmiany regulaminu niekorzystne. Brak możliwości kontaktu.
Firma pobiera opłatę za zapisanie karty płatniczej w ich portfelu. Skandal.
Świetna aplikacja. Dobrze obsługuje PKP Intercity i bilety w stolicy. Bez porównania z aplikacją od pkp
Złodzieje, przywłaszczają sobie środki zgromadzone na koncie... skandaliczne jest, że UOKiK z tymi dziadami jeszcze nic nie zrobił. Omijać szeroki promieniem.
Zablokowali nam konta(mi, mojej żonie i jej koleżance) za rzekomo podejrzane transakcje. Po ponad miesiącu jestem zmuszony napisać tę opinię, ponieważ dalej nie otrzymaliśmy swoich pieniędzy, a konta zostają zablokowane pomimo że przedstawiliśmy im całą dokumentację.
Jednym słowem oszustwo, wyłudzanie pieniędzy od klientów pod plakietką”musimy sprawdzić”, ale kiedy? Jak nam się zachce.
Sprawa dziś ląduje na pocztę w UOKiK
Na weryfikacje czekam już ponad tydzień. A weryfikacja dokumentu to jakaś przesada. Dopiero jak lustrzanką zrobiłam zdjęcia to przeszło. Odradzam bo jak obsługa wygląda tak jak proces weryfikacji to szkoda nerwów.
mPay oszusci przez nich dostalem kare w miescie gdyz w menu mozna bylo zaplacic za parking a okazalo zie ze nie.
Aplikacja niesłusznie pobrała za dużą kwotę za pakowanie mimo że wcisnęłam „stop”
Nie obsługują strefy w miedzyzdrojach a aplkacja zabrała środki !!!1
Firma nie odpowiada na wiadomości od 2 miesięcy próbuje domagać się zwrotu niesłusznie pobranych środków. Zgodnie z decyzją UOKIK powinnam otrzymać zwrot do 14 dni. Od momentu złożenia wniosku, firma Mpay zupełnie nie odpisuje na moje wzywanie do wypłaty niesłusznie pobranych środków.
Porażka!!
UWAGA
Sytuacja wygląda, jakby firma miała poważne problemy finansowe, a klienci są zagrożeni utratą środków finansowych. Od jakiegoś czasu firma podejmuje desperackie działania na zwiększenie przychodów. Działania nie do końca uczciwe i legalne, czego dowodem jest decyzja z UOKIK, czy skarga KNF i działania prokuratury.
Kolejne miasta rozwiązują umowy i kończą współpracę z firmą, podając choćby brak lub nieterminowe płatności (np Nowy Targ). Wczoraj nie mogłem zapłacić w innym mieście za parking. Opcja znikła z dnia na dzień bez żadnego powiadomienia.
Dzisiaj chciałem wycofać środki z mPay przez doładowanie usług telefonicznych prepaid. Oczywiście błąd "usługa niedostępna". Tak samo nie można wypłacić środków przez szybkie płatności. Zrobiłem zlecenie na przelew tradycyjny i zastanawiam się, czy przelew zostanie realnie wykonany. W międzyczasie, zanim udało mi się zlecić przelew, to dostałem jakąś blokadę na aplikację na Androida. Nie mogłem się zalogować przez dłuższy czas.
Mam problem z weryfikacja dowodu.. nie rozpoznaje mojej twarzy.. ze 100 razy probowane i nic.. idzie to jakos obejsc ? Bo mam wplacone pieniadze a nic z nimi zrobic nie moge.. gdzie wszystkie zdjecia robie poprawnie jak trzeba..
Uwaga wplacic odrazu mozna 20zl ale zeby cos oplacic czy uzyc te 2 dychy trzeba odrazu wyskaiwac z dowodu z danymi . Czemu odraxu nie ma weryfikacji ??? smiech ma sali. praktyki zgloszone do UOKiK . Mam nadzieje ze sie wezma za was
Nie zasiljcie przy pomocy karty! Pobierają dwa razy tą samą kwotę. Raz zasilana kwota zostaje pobrana z konta i zaraz za nią idzie blokada tej samej kwoty. Przed świętami zostałem bez pieniędzy bo blokady nikt nie jest w stanie zdjąć. Może sama zejdzie za tydzień, miesiąc może nigdy. Pani na infolinii mówi, że niczego nie może zrobić bo to wystawca karty tylko coś może. Nie interesuje mnie to kto co może.
mPay zaczął oszukiwać swoich klientów. Firma w pewnym momencie zmienia regulamin i zaczyna pobierać 2zł z karty klienta ze względu na to, że karta jest powiązana. Firma może zmienić zasady i zacząć wypłacać pieniądze bez ostrzeżenia klientów. OSZUSTWO
Kuka tahansa voi kirjoittaa Trustpilot-arvostelun. Arvostelun kirjoittajalla on oikeus muokata tai poistaa niitä milloin tahansa, ja ne näkyvät niin kauan kuin tili on aktiivinen.
Yritykset voivat pyytää arvosteluja automaattisten kutsujen kautta. Varmennetuksi merkityt arvostelut kertovat aidoista kokemuksista.
Lue lisää muunlaisista arvosteluista.
Käytämme omistautuneita ihmisiä ja älykästä teknologiaa alustamme turvaamiseen. Lue lisää siitä, miten torjumme väärennettyjä arvosteluja.
Tutustu Trustpilotin arviointiprosessiin.
Varmennus auttaa takaamaan, että Trustpilotissa lukemasi arvostelut ovat todellisten henkilöiden kirjoittamia.
Kannustimien tarjoaminen arvosteluille tai arvostelujen pyytäminen valikoivasti voi vääristää TrustScore-tulosta, mikä on sääntöjemme vastaista.