LOU Arvostelua 30

TrustScore 3.5/5 tähteä

3,7

Emme tarkista arvosteluissa esitettyjen väitteiden paikkansapitävyyttä, sillä arvostelut ovat arvostelijoiden omia mielipiteitä. Arvostelu voi kuitenkin saada Varmennettu-merkinnän, jos pystymme todentamaan, että arvostelun kirjoittaja on asioinut yrityksen kanssa. Lue lisää

Alustan luotettavuuden varmistamiseksi kaikkien arvostelujen – varmennettujen ja varmentamattomien – on läpäistävä automaattinen seulonta, joka on käynnissä kellon ympäri. Järjestelmä tunnistaa ja poistaa ohjeistustemme vastaisen sisällön – myös arvostelut, jotka eivät perustu aitoon asiointiin. Tiedostamme, että asiattomia arvosteluja saattaa tästä huolimatta päästä läpi. Voit tehdä meille ilmoituksen mistä tahansa arvostelusta, jonka uskot jääneen meiltä huomaamatta. Lue lisää

Katso, mitä arvostelun kirjoittajat sanovat

Saanut 5/5 tähteä

Ja osobiście jestem zadowolona z sukienek Lou , są bardzo wygodne niecodzienne są wyjątkowe na różne okazje Jest wiele wzorów i można sobie cos naprawdę wybrać. Dział obsługi bardzo miły i pomocny Dz... Näytä lisää

Saanut 5/5 tähteä

W sukienkach ze sklepu Lou chodzę od kilku lat.Produkty są świetnej jakości ,szyte w Polsce ,dopracowane w każdym calu.Dziękuję panią z obsługi klienta za zaangażowanie i cierpliwość, zawsze zaangażo... Näytä lisää

Saanut 5/5 tähteä

Obsługa na wysokim poziomie, suknia piękna, pięknie zapakowana. Jedna mała , osobista uwaga - wolałabym troszkę cieńszą tkaninę na sukni wieczorowej.

Saanut 1/5 tähteä

Sukienki Lou kocham od zawsze, mam kilka w swojej szafie. Tym razem niestety jestem bardzo rozczarowana zakupem i podejściem obsługi. Sukienka prześliczna, jak marzenie, jednak po dwugodzinnej gali za... Näytä lisää

Yrityksen tiedot

  1. Naistenvaateliike
  2. Vaateliike
  3. Alusvaateliike
  4. Pluskoon vaatekauppa

Erilaisten ulkoisten lähteiden tuottama tieto

Lou to marka, która powstała, aby sprostać największym wymaganiom pięknych kobiet. U nas znajdziesz modne sukienki, które sprawią, że będziesz wyjątkowa ❤


Yhteystiedot

3,7

Keskitasoinen

TrustScore 3.5/5 tähteä

30 arvostelua

5 tähteä
4 tähteä
3 tähteä
2 tähteä
1 tähti

Ei ole aiemmin pyytänyt arvosteluja

Tämä yritys ei ole pyytänyt asiakkailtaan arvosteluja, joten arvostelut eivät välttämättä anna kattavaa kokonaiskuvaa

Ei ole vastannut huonoihin arvosteluihin

Kuinka tämä yritys käyttää Trustpilotia

Tutustu arvostelujen ja arvosanojen lähteisiin, pisteytykseen ja moderointiin.

Yritykset eivät saa tarjota kannustimia tai maksaa arvostelujen piilottamisesta Trustpilotissa. Arvostelut ovat yksittäisten käyttäjien mielipiteitä, eivät Trustpilotin. Lue lisää

Saanut 1/5 tähteä

Zabrudzenia, wady i fatalne pakowanie

Pierwsza sukienka, którą otrzymałam, miała zabrudzenia, dziurę i była fatalnie zapakowana – złożyłam reklamację. Mimo obietnicy poprawy, druga przesyłka przyszła w takim samym, zniszczonym pudełku, a sukienka wyglądała jak wyjęta z dna pralki. Nie była nawet porządnie złożona.

Tuż przed weselem musiałam szukać kogoś, kto ją wyprasuje – bez tego nie nadawała się do założenia. Niestety, nawet wtedy zauważono zabrudzenia na podszewce, a ramiączka były tak niewygodne, że drapały mnie przez cały wieczór.

Zdjęcia i opinie w internecie tworzą wrażenie jakości premium, ale rzeczywistość to zupełnie co innego. Zawiodłam się dwukrotnie – nie warto ryzykować.

17. heinäkuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 1/5 tähteä

Negatywna opinia o sklepie

Negatywna opinia o sklepie
Niestety muszę wystawić bardzo negatywną opinię o tym sklepie. Oto moje doświadczenia:
Niska jakość produktu
• Zamówiony produkt wygląda na tanią, chińską produkcję – już po wyjęciu z pudełka zaczął się dosłownie rozpadać.
• Materiały są kiepskie, a wykonanie pozostawia wiele do życzenia – absolutnie nie jest towar wart nawet połowy swojej ceny.
• Mimo wysokiej ceny jakość jest bardzo niska i nieadekwatna do kosztu zakupu.
Koszt nieadekwatny do jakości
• Cena produktu jest mocno zawyżona względem oferowanej jakości – to czyste wyciąganie pieniędzy za tandetę.
Reklamacja — kompletna klęska
• Dział reklamacji to istna porażka.
• Obsługa w postaci dwóch pań (blondynek), które nie znają podstawowych przepisów konsumenckich, nie potrafiła rozwiązać żadnego problemu ani wyjaśnić podstawowych kwestii prawnych.
• Poziom profesjonalizmu oraz kompetencji jest skandaliczny.
Podsumowując: Nie polecam tego sklepu nikomu, kto ceni swój czas, pieniądze i nerwy. Produkty są niskiej jakości, ceny nieadekwatne, a obsługa reklamacji pozostawia bardzo wiele do życzenia.

25. heinäkuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 1/5 tähteä

Niestety bardzo się zawiodłam

Niestety bardzo się zawiodłam. Sukienka, mimo wysokiej ceny (800 zł), przyszła brudna w dwóch miejscach. Rozmiar okazał się za duży – to akurat moja wina, ale sposób, w jaki sklep rozwiązuje takie sytuacje, jest nie do zaakceptowania. Potrzebowałam pilnie nowego rozmiaru na wesele, więc poprosiłam o szybką wymianę – w odpowiedzi usłyszałam, że muszę złożyć nowe zamówienie i zapłacić kolejne 800 zł. Mimo że natychmiast odesłałam sukienkę i przesłałam potwierdzenie nadania, nie było żadnej chęci pomocy czy elastyczności. Jak na tak drogi sklep, oczekiwałabym zupełnie innego podejścia do klienta. Nie polecam i na pewno nie wrócę.

24. heinäkuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 1/5 tähteä

Nie polecam

Sukienki Lou kocham od zawsze, mam kilka w swojej szafie. Tym razem niestety jestem bardzo rozczarowana zakupem i podejściem obsługi. Sukienka prześliczna, jak marzenie, jednak po dwugodzinnej gali zauważyłam zahaczenia w wielu miejscach. Złożyłam reklamację, którą ku mojemu zdziwieniu została rozpatrzona negatywnie, podobnie jak odwołanie z komentarzem uszkodzenie mechaniczne. Podejście obsługi tragiczne, zero chęci podjęcia polubownego rozwiązania „decyzja definitywna, niezmienna”. Sukienka za 700 zł po dwóch godzinach jest do wyrzucenia. Nie polecam

23. kesäkuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 1/5 tähteä

Ostrzeżenie przed tą ,,firmą''

Ocena 1 to za dużo biorąc pod uwagę produkty, obsługę i podejście do klienta. Nie polecam. Proszę nie popełnić mojego błędu i potencjalni klienci tej ,,firmy'' czytajcie opinie w Internecie.

5. helmikuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu

Trustpilot-kokemus

Kuka tahansa voi kirjoittaa Trustpilot-arvostelun. Arvostelun kirjoittajalla on oikeus muokata tai poistaa niitä milloin tahansa, ja ne näkyvät niin kauan kuin tili on aktiivinen.

Yritykset voivat pyytää arvosteluja automaattisten kutsujen kautta. Varmennetuksi merkityt arvostelut kertovat aidoista kokemuksista.

Lue lisää muunlaisista arvosteluista.

Käytämme omistautuneita ihmisiä ja älykästä teknologiaa alustamme turvaamiseen. Lue lisää siitä, miten torjumme väärennettyjä arvosteluja.

Tutustu Trustpilotin arviointiprosessiin.

Tästä 8 vinkkiä loistavien arvostelujen kirjoittamiseen.

Varmennus auttaa takaamaan, että Trustpilotissa lukemasi arvostelut ovat todellisten henkilöiden kirjoittamia.

Kannustimien tarjoaminen arvosteluille tai arvostelujen pyytäminen valikoivasti voi vääristää TrustScore-tulosta, mikä on sääntöjemme vastaista.

Tutustu tarkemmin