LOU Arvostelua 30

TrustScore 3.5/5 tähteä

3,7

Emme tarkista arvosteluissa esitettyjen väitteiden paikkansapitävyyttä, sillä arvostelut ovat arvostelijoiden omia mielipiteitä. Arvostelu voi kuitenkin saada Varmennettu-merkinnän, jos pystymme todentamaan, että arvostelun kirjoittaja on asioinut yrityksen kanssa. Lue lisää

Alustan luotettavuuden varmistamiseksi kaikkien arvostelujen – varmennettujen ja varmentamattomien – on läpäistävä automaattinen seulonta, joka on käynnissä kellon ympäri. Järjestelmä tunnistaa ja poistaa ohjeistustemme vastaisen sisällön – myös arvostelut, jotka eivät perustu aitoon asiointiin. Tiedostamme, että asiattomia arvosteluja saattaa tästä huolimatta päästä läpi. Voit tehdä meille ilmoituksen mistä tahansa arvostelusta, jonka uskot jääneen meiltä huomaamatta. Lue lisää

Katso, mitä arvostelun kirjoittajat sanovat

Saanut 5/5 tähteä

Ja osobiście jestem zadowolona z sukienek Lou , są bardzo wygodne niecodzienne są wyjątkowe na różne okazje Jest wiele wzorów i można sobie cos naprawdę wybrać. Dział obsługi bardzo miły i pomocny Dz... Näytä lisää

Saanut 5/5 tähteä

W sukienkach ze sklepu Lou chodzę od kilku lat.Produkty są świetnej jakości ,szyte w Polsce ,dopracowane w każdym calu.Dziękuję panią z obsługi klienta za zaangażowanie i cierpliwość, zawsze zaangażo... Näytä lisää

Saanut 5/5 tähteä

Obsługa na wysokim poziomie, suknia piękna, pięknie zapakowana. Jedna mała , osobista uwaga - wolałabym troszkę cieńszą tkaninę na sukni wieczorowej.

Saanut 1/5 tähteä

Sukienki Lou kocham od zawsze, mam kilka w swojej szafie. Tym razem niestety jestem bardzo rozczarowana zakupem i podejściem obsługi. Sukienka prześliczna, jak marzenie, jednak po dwugodzinnej gali za... Näytä lisää

Yrityksen tiedot

  1. Naistenvaateliike
  2. Vaateliike
  3. Alusvaateliike
  4. Pluskoon vaatekauppa

Erilaisten ulkoisten lähteiden tuottama tieto

Lou to marka, która powstała, aby sprostać największym wymaganiom pięknych kobiet. U nas znajdziesz modne sukienki, które sprawią, że będziesz wyjątkowa ❤


Yhteystiedot

3,7

Keskitasoinen

TrustScore 3.5/5 tähteä

30 arvostelua

5 tähteä
4 tähteä
3 tähteä
2 tähteä
1 tähti

Ei ole aiemmin pyytänyt arvosteluja

Tämä yritys ei ole pyytänyt asiakkailtaan arvosteluja, joten arvostelut eivät välttämättä anna kattavaa kokonaiskuvaa

Ei ole vastannut huonoihin arvosteluihin

Kuinka tämä yritys käyttää Trustpilotia

Tutustu arvostelujen ja arvosanojen lähteisiin, pisteytykseen ja moderointiin.

Yritykset eivät saa tarjota kannustimia tai maksaa arvostelujen piilottamisesta Trustpilotissa. Arvostelut ovat yksittäisten käyttäjien mielipiteitä, eivät Trustpilotin. Lue lisää

Saanut 5/5 tähteä

Polecam!

Zamówiłam w sklepie dwie sukienki. Obie przepiękne! Niestety jedna okazała się na mnie za ciasna i fason nie do końca mi pasował, dlatego zdecydowałam się na zwrot. Cały proces przebiegł bardzo szybko i sprawnie – pieniądze wróciły na konto po 10 dniach od odesłania paczki, co uważam za ok, w regulaminie mowa o 14 dniach.

Sukienka, którą sobie zostawiłam, to absolutny hit! Leży idealnie, materiał jest świetnej jakości i pięknie się układa, a kolor po prostu zachwyca. Wysyłka ekspresowa. Serdecznie polecam ten sklep!

1. kesäkuuta 2026
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 5/5 tähteä

Sukienka letnia w stylu Boho

Po wielu latach doświadczeń,intuicja mnie nie oszukała. Sklep z sukienkami na każdą okazję ,jak z marzeń. Obecnie jestem mile zaskoczona takim pierwszym zakupem,jakością produktu, idealnym odzwierciedleniem tego,jak wygląda sukienka na zdjęciu, rozmiar tip-top i na koniec wyróżnić należy szybkość przesyłki( 2 dni) i niespodzianka -piękne opakowanie,jak prezent dla kobiety z klasą. I tak się poczułam.Wyższa cena jest ceną słuszną i bezdyskusyjnie wartą tego zakupu.Dziękuję.

15. toukokuuta 2026
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 5/5 tähteä

Wunderschöne Kleider

Wunderschöne Kleider. Passen perfekt. Maße werden pro Kleid angegeben. Schnelle Lieferung und schöne Verpackung.

13. toukokuuta 2026
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 1/5 tähteä

Brak zwrotu pieniedzy. Firma mnie oszukała

Jest mi bardzo przykro, że po wielu latach bycia lojalną klientką muszę wystawić taką opinię. Przez lata kupowałam w LOU regularnie i zawsze polecałam tę firmę innym kobietom.
W styczniu zakupiłam sukienkę, która niestety okazała się na mnie niepasująca, dlatego zgodnie z procedurą została odesłana. Firma otrzymała zwrot na początku lutego.
Niestety do dziś nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.
Obsługa klienta jest kompletnie niepomocna i niekompetentna. W momencie, kiedy poprosiłam o pełne potwierdzenie zwrotu środków, nie zostało mi ono przedstawione. Otrzymałam jedynie numer ARN, po którym mój bank nie był w stanie odnaleźć żadnego przelewu ani refundu.
Zostałam pozostawiona sama z problemem. Bank do dziś nie może odnaleźć środków, a firma odmówiła ponownego zwrotu pieniędzy lub realnej pomocy w rozwiązaniu sprawy.
Finalnie zostałam bez sukienki i bez 200 euro. Czuję się oszukana
Nigdy nie spodziewałabym się takiego potraktowania po marce, którą przez lata wspierałam i polecałam.

13. toukokuuta 2026
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 5/5 tähteä

ŚWIETNE SUKIENKI!

Sukienki są naprawdę przepiękne! Polecam spojrzeć na tabelę wymiarów, dzięki temu nie ma opcji, że sukienka przyjdzie w niewłaściwym rozmiarze. Wszystko poszło idealnie, sukienka cudownie się prezentowała ;)

15. huhtikuuta 2026
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 1/5 tähteä

Sukienka okazała się rozczarowaniem

Sukienka okazała się rozczarowaniem. Po pierwsze, jest wyraźnie za mała w stosunku do podanego rozmiaru. Dodatkowo pojawił się poważny problem z jakością materiału. Po przypadkowym zalaniu zwykłą wodą czarne kropki, które są wzorem na sukience, puściły kolor i powstały granatowe zacieki na materiale.
Początkowo wydawało się, że sukienka będzie dobrej jakości, jednak po tym, jak wzór zaczął farbować, moja opinia bardzo się zmieniła... Jednorazówka za 544zł 👌👌👌. Nawet ubrania za 20 zł nie puszczają koloru w kontakcie z wodą.
Próbowałam wyprać sukienkę zgodnie z zaleceniami producenta, w 30°C, zacieki nie zeszły i pojawily sie nowe. W efekcie sukienka wygląda na zniszczoną już po pierwszym kontakcie z wodą, co świadczy o bardzo słabej jakości wykonania. Posiadam zdjecia na potwierdzenie moich słów. P. S. Sklep na swojej stronie publikuje tylko pozytywne opinie, do tego bez reakcji na negatyne w celu jakiegokolwiek rozwiazania problemu.

6. helmikuuta 2026
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 2/5 tähteä

Bardzo długi czas dostawy

Bardzo długi czas dostawy. Niemal 2 tygodnie. Raz przegapiłam o trzy dni termin zwrotu i nie było żadnej szansy na wymianę czy jakieś polubowne załatwienie sprawy. Wszelkie zwroty na koszt kupującego. Zwroty do Państwa to aż 30 zł. Prawdę mówiąc za te pieniądze jakość niektórych sukienek odbiega mocno od oczekiwań. Za to reklama perfekcyjna i wyświetla się co chwilę. Szczerze mówiąc ja już nic z Lou nie zamówię, chociaż jedna sukienka akurat przyszła w porządku. Wolę zagraniczne marki i 30 dni z darmowy zwrotem. Lou trzeba pożegnać. Jednak życzę Lou powodzenia, bo to rodzima marka, ale klient jest traktowany słabo.

12. joulukuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 1/5 tähteä

Nie polecam ze względu na fatalną obsługę klienta

Nie polecam ze względu na fatalną obsługę klienta. Zamówiłam sukienkę. Wcześniej zamówiłam wiele razy u nich produkty o łącznej wartości 6500 zł. Z powodu trudnej sytuacji rodzinnej (zdarzenie losowe) przegapiłam termin zwrotu. Tak naprawdę przeciągnęłam tylko termin wysłania zgłoszenia przez stronę www bo na odesłanie dają kolejne 14 dni. Napisałam prośbę o możliwość zwrotu na co dostałam odpowiedź bardzo długą "ą", "ę" w, której Pani napisała m.in: "Po upływie tego okresu, niestety, nie jesteśmy w stanie przyjąć zwrotu, co wynika z procedur wewnętrznych oraz obowiązujących przepisów prawnych" - co jest oczywiście totalnym kłamstwem bo wszyscy wiedzą, że ustawodawca tylko reguluje minimalny termin odstąpienia od umowy czyli 14 dni kalendarzowych. Serio po marce premium, gdzie ceny są naprawdę wysokie spodziewałam się lepszej obsługi klienta. Na pewno nie zamówię już żadnej sukienki u nich. Dodam, że jakość ostatnich też już spada na łeb na szyję.

10. helmikuuta 2026
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 2/5 tähteä

Usuwają negatywne opinie

Zastanawiające, że sklep nie publikuje moich opinii na temat zakupionych sukienek. Na stronę wrzucane są wyłącznie pozytywne opinie, a te z uwagami odnośnie kroju, długości itp. już nie.

2. helmikuuta 2026
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 1/5 tähteä

Rozczarowanie

Zamówiłam sukienkę z Lou za 600 zł i moje zdumienie było takie że z takiego prestiżowego sklepu towar przyszedł używany i brudny (nie spotkałam się z takim czymś) moje rozczarowanie i zaskoczenie było nie do opisania.

8. joulukuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 5/5 tähteä

Piękne sukienki

Piękne sukienki! Jestem zachwycona jakością i wygodą. Szybka wysyłka. Z pewnością wrócę po kolejną.

19. marraskuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 5/5 tähteä

Super

Wspaniałe sukienki,profesjonalna obsługa,pięknie zapakowane.

5. marraskuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 5/5 tähteä

LOU znowu mnie uratowało

LOU znowu mnie uratowało! Zamówiłam sukienki na ostatnią chwilę i trochę nie wierzyłam,że będę miała w czym pójść, a tutaj paczka na drugi dzień u mnie, sukienki cudne, elegancko zapakowane. Chciałam zostawić tylko jedną, a skusiłam się na jeszcze dwie, tym bardziej,że teraz mają fajne promocję. Co dla mnie najważniejsze, są bardzo wygodne, można szaleć całą noc. Regularnie wracam na stronę LOU i polecam!

13. marraskuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 5/5 tähteä

Moje ulubione

Posiadam kilka sukienek marki Lou i jestem z nich bardzo zadowolona, są porządnie uszyte,wymiary zgodne z tabelami. Obsługa bardzo pomocna,umie doradzić.Na pewno nie są to moje ostatnie sukienki i polecam je innym.

20. marraskuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 5/5 tähteä

Zadowolona

Ja osobiście jestem zadowolona z sukienek Lou , są bardzo wygodne niecodzienne są wyjątkowe na różne okazje Jest wiele wzorów i można sobie cos naprawdę wybrać. Dział obsługi bardzo miły i pomocny Dziewczyny ze sklepu przemiłe. Uwielbiam tą markę i napewno jeszcze nie raz z niej skorzystać

19. marraskuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 5/5 tähteä

W sukienkach ze sklepu Lou chodzę od…

W sukienkach ze sklepu Lou chodzę od kilku lat.Produkty są świetnej jakości ,szyte w Polsce ,dopracowane w każdym calu.Dziękuję panią z obsługi klienta za zaangażowanie i cierpliwość, zawsze zaangażowane ,perfekcyjne doradztwo i obsługa w showroomie na wysokim poziomie.Będę tu wracać.

10. marraskuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 5/5 tähteä

Sukienki na każdą okazję

Sukienki na każdą okazję, polecam! Ekspresowa wysyłka, pięknie zapakowane! Bardzo dobry kontakt z biurem obsługi. Naprawdę warto!

5. marraskuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu
Saanut 5/5 tähteä

Marka premium

Jestem klientką od wielu lat i każda kolekcja zachwyca. Panie na infolinii zawsze miłe, a system wysyłkowy ekspresowy.

13. marraskuuta 2025
Oma-aloitteinen arvostelu

Trustpilot-kokemus

Kuka tahansa voi kirjoittaa Trustpilot-arvostelun. Arvostelun kirjoittajalla on oikeus muokata tai poistaa niitä milloin tahansa, ja ne näkyvät niin kauan kuin tili on aktiivinen.

Yritykset voivat pyytää arvosteluja automaattisten kutsujen kautta. Varmennetuksi merkityt arvostelut kertovat aidoista kokemuksista.

Lue lisää muunlaisista arvosteluista.

Käytämme omistautuneita ihmisiä ja älykästä teknologiaa alustamme turvaamiseen. Lue lisää siitä, miten torjumme väärennettyjä arvosteluja.

Tutustu Trustpilotin arviointiprosessiin.

Tästä 8 vinkkiä loistavien arvostelujen kirjoittamiseen.

Varmennus auttaa takaamaan, että Trustpilotissa lukemasi arvostelut ovat todellisten henkilöiden kirjoittamia.

Kannustimien tarjoaminen arvosteluille tai arvostelujen pyytäminen valikoivasti voi vääristää TrustScore-tulosta, mikä on sääntöjemme vastaista.

Tutustu tarkemmin