Profijt Meubel - Zutphen Arvostelua 

50
TrustScore 4.5/5 tähteä

4,4

Pollaan 50G, 7202 BX Zutphen, Gelderland, NL


Emme tarkista arvosteluissa esitettyjen väitteiden paikkansapitävyyttä, sillä arvostelut ovat arvostelijoiden omia mielipiteitä. Arvostelu voi kuitenkin saada Varmennettu-merkinnän, jos pystymme todentamaan, että arvostelun kirjoittaja on asioinut yrityksen kanssa. Lue lisää

Alustan luotettavuuden varmistamiseksi kaikkien arvostelujen – varmennettujen ja varmentamattomien – on läpäistävä automaattinen seulonta, joka on käynnissä kellon ympäri. Järjestelmä tunnistaa ja poistaa ohjeistustemme vastaisen sisällön – myös arvostelut, jotka eivät perustu aitoon asiointiin. Tiedostamme, että asiattomia arvosteluja saattaa tästä huolimatta päästä läpi. Voit tehdä meille ilmoituksen mistä tahansa arvostelusta, jonka uskot jääneen meiltä huomaamatta. Lue lisää

Katso, mitä arvostelun kirjoittajat sanovat

Saanut 5/5 tähteä

Na lang zoeken zijn we naar Pronto in Zutphen gegaan. Bij binnenkomst werd gevraagd of we hulp nodig hadden. Verkoopster Jolanda begreep precies waarmee ze kon helpen. We werden vakkundig geïnforme... Näytä lisää

Yritys on vastannut

Saanut 5/5 tähteä

We hebben hier een salontafel gekocht, Frank was de verkoper. We zijn zeer tevreden over hem en de overige gang van zaken! Redelijke prijs en goede afspraken, dit is een prima bedrijf. Het was wel een... Näytä lisää

Yritys on vastannut

Saanut 4/5 tähteä

Men is klantvriendelijk. Je kunt lekker relaxed rondkijken. Natuurlijk kom je dan vanzelf in gesprek met een adviseur. We hebben ook nog een zeer goed en vakkundig advies gekregen. Onderhandelen... Näytä lisää

Yritys on vastannut

Saanut 4/5 tähteä

Het was een leuke winkel met aan dacht voor de klant liet ons even rond kijken en toen wij wisten wat wij wilden was daar de medewerker Frank die ons vriendelijk te woord stond en ons op een rustig m... Näytä lisää

Yritys on vastannut


Yrityksen tiedot

  1. Kodintarvikeliike
  2. Sisustusliike
  3. Huonekaluliike
  4. Sohvat

Tietoja yrityksestä Profijt Meubel - Zutphen

Yrityksen kirjoittama

Bij Profijt Meubel vind je een uitgebreide collectie betaalbare meubels, met volop keuze voor iedere woonstijl. Of je nu houdt van een moderne, landelijke, industriële of tijdloze stijl: dankzij de ruime keuze aan banken, fauteuils, tafels, stoelen en kasten is er altijd een meubel dat bij jou past.

Veel zitmeubelen kun je zelf samenstellen in verschillende stoffen en ledersoorten en onze deskundige medewerkers helpen je graag met persoonlijk interieuradvies.

Bij Profijt Meubel koop je bovendien met een gerust gevoel. Je profiteert van onze laagste prijsgarantie, duidelijke garantievoorwaarden en onze unieke Zitgarantie.

Veel meubels zijn direct uit voorraad of snel leverbaar. Bezoek een van onze 37 winkels in Nederland of ontdek onze uitgebreide meubelcollectie online.

Plan direct een adviesafspraak Ontdek alle banken Sale Outlet Onze winkels

Volg ons op social media voor inspiratie:

Instagram   |   Facebook   |   Pinterest   |   YouTube

De slimste keuze!

Yrityksen kirjoittama

✓ Deskundig advies
We helpen je graag bij het samenstellen van een interieur waar je jarenlang van geniet.
✓ Zelf samenstellen
Bovendien zijn veel van onze zitmeubelen verkrijgbaar in diverse stoffen en ledersoorten, zodat je jouw meubel volledig naar wens kunt samenstellen.
✓ Bij Profijt Meubel koop je met een gerust gevoel
Je profiteert van onze laagste prijsgarantie, duidelijke garantievoorwaarden en deskundig advies van onze medewerkers.
✓ Unieke Zitgarantie
Zit je nieuwe bank binnen 14 dagen toch niet lekker? Neem contact op met onze medewerkers en wij passen het comfort aan, zonder de opstelling, bekleding of kleur te wijzigen. Zo zit je altijd goed!
✓ Snel leverbaar
Veel artikelen zijn direct uit voorraad of snel leverbaar, zodat je niet lang hoeft te wachten op je nieuwe interieur.
✓ 37 winkels in Nederland
Bezoek een van onze winkels verspreid door het hele land, er is er altijd wel een winkel bij jou in de buurt, of ontdek onze collectie online.

Yhteystiedot

  • Pollaan 50G, 7202 BX, Zutphen, Gelderland, Hollanti

  • 0575 743550
Promotion box for Profijt Meubel - Zutphen

Profijt Meubel

Wat je ook zoekt voor jouw huis, Profijt Meubel heeft het!

4,4

Erinomainen

TrustScore 4.5/5 tähteä

50 arvostelua

5 tähteä
4 tähteä
3 tähteä
2 tähteä
1 tähti

Pyytää asiakkailta arvosteluja

Tämä yritys pyytää asiakkailtaan arvosteluja – olivat ne sitten hyviä tai huonoja

Trustpilotissa on kyse ihmisistä. Tämä yritys voi käyttää lisäksi tekoälyavusteista työkaluamme, joka auttaa vastausten laatimisessa.

Kuinka tämä yritys käyttää Trustpilotia

Tutustu arvostelujen ja arvosanojen lähteisiin, pisteytykseen ja moderointiin.

4,4

Kaikki arvostelut

(50)

586 arvostelua kuluneen 12 kuukauden aikana

Kirjoita arvostelu
Yritykset eivät saa tarjota kannustimia tai maksaa arvostelujen piilottamisesta Trustpilotissa. Arvostelut ovat yksittäisten käyttäjien mielipiteitä, eivät Trustpilotin. Lue lisää

Saanut 5/5 tähteä

Medewerkers nemen alle tijd voor je

Medewerkers nemen alle tijd voor je. Leggen uit wanneer je vragen hebt.
Mooie banken en prijs goed.

10. helmikuuta 2024
Oma-aloitteinen arvostelu
Profijt Meubel - Zutphen-logo

Vastaus yritykseltä Profijt Meubel - Zutphen

Leuk dat je een goede ervaring bij ons gehad hebt.

We leggen alles ook graag netjes uit en daar nemen we uiteraard de tijd voor!

Met vriendelijke groet,
Frank
Profijtmeubel Zutphen

Saanut 5/5 tähteä

Goede info en vriendelijk verkoper

1. helmikuuta 2024
Oma-aloitteinen arvostelu
Profijt Meubel - Zutphen-logo

Vastaus yritykseltä Profijt Meubel - Zutphen

Bedankt voor het plaatsen van deze mooie review.
Wij wensen u alvast heel veel plezier van uw nieuwe bank, en graag tot een volgende keer.

Met vriendelijke groet,
Team Profijt Meubel Zutphen

Saanut 5/5 tähteä

Erg prettig geholpen

Hebben eerst rustig rond kunnen kijken,niet dat er gelijk een verkoper achter je staat.Verkoper Frank heeft ons nadat we hem gevraagd hebben om advies erg plezierig geholpen! Legt alles goed uit en dringt niets op.

27. tammikuuta 2024
Oma-aloitteinen arvostelu
Profijt Meubel - Zutphen-logo

Vastaus yritykseltä Profijt Meubel - Zutphen

Hallo Wilma
Kijk dat is een leuke review, dank je wel hiervoor.
Jullie hebben ook een heerlijke fauteuil gekocht en we hebben er een leuk gesprek van gemaakt.
Ik wens jullie alvast veel plezier ermee en graag tot een volgende keer.

Groeten Frank,
Team Profijtmeubel Zutphen

Saanut 4/5 tähteä

Het was een leuke winkel met aan dacht…

Het was een leuke winkel met aan dacht voor de klant liet ons even rond kijken en toen wij wisten wat wij wilden was daar de medewerker Frank die ons vriendelijk te woord stond en ons op een rustig manier heeft geholpen. Hij bracht ons een kop koffie en heeft ons uit gelegd waar de tafel wel en niet tegen kan en hoelang het kan duren voordat deze bij ons thuis. staat in deze tijd kan het wel iets langer duren.
Wij zijn tevreden naar huis gegaan

22. tammikuuta 2024
Oma-aloitteinen arvostelu
Profijt Meubel - Zutphen-logo

Vastaus yritykseltä Profijt Meubel - Zutphen

Hallo John,
Wat een leuke review heb je geschreven.
En wat leuk dat jullie zo tevreden zijn over hoe ik geholpen heb, nu was het ook een leuk gesprek en hopelijk komt de tafel inderdaad op tijd!
Mochten jullie in de toekomst weer wat nodig hebben help ik jullie graag weer.
Groeten, Frank.
Team Profijtmeubel Zutphen

Saanut 5/5 tähteä

Fijne persoonlijke hulp.

2 keer toe heel fijn geholpen! Goed geslaagd met persoonlijke hulp. De mensen nemen echt de tijd voor je en denken mee.
Zal zeker weer terug komen!

21. tammikuuta 2024
Oma-aloitteinen arvostelu
Profijt Meubel - Zutphen-logo

Vastaus yritykseltä Profijt Meubel - Zutphen

Hoi Rinske,
Bedankt voor je berichtje. Het was inderdaad 2 x dat we elkaar gezellig gesproken hebben en leuk dat ik jullie weer mocht helpen.
Jullie bank staat inmiddels ingepakt en wel te wachten tot jullie over 4 weken jullie éérste huis gaan bewonen!
Mochten jullie nog andere meubels nodig hebben sta ik natuurlijk jullie graag weer te woord.
Groetjes,
Frank
Team Profijtmeubel Zutphen

Saanut 4/5 tähteä

Snelle,behulpzame medewerkers

20. tammikuuta 2024
Oma-aloitteinen arvostelu
Profijt Meubel - Zutphen-logo

Vastaus yritykseltä Profijt Meubel - Zutphen

Bedankt Marian voor de leuke reactie.
Leuk dat je onze collega’s zo positief beoordeeld.
Heel veel geluk met je aankoop, en graag tot een volgende keer.

Met vriendelijke groet,
Team Profijt Zutphen

Saanut 5/5 tähteä

Vriendelijke medewerkers

Vriendelijke medewerkers. Vriendelijke man heeft ons goed geholpen beide keren. Denkt mee met mogelijkheden qua kleur en frames. Heeft goed de tijd genomen voor ons

20. tammikuuta 2024
Oma-aloitteinen arvostelu
Profijt Meubel - Zutphen-logo

Vastaus yritykseltä Profijt Meubel - Zutphen

Bedankt voor het invullen van de review, dit waarderen wij zeer.
Fijn dat jullie een goede ervaring hebben gehad, alvast veel plezier van de nieuwe eetbank en stoelen.

Met vriendelijke groeten
Team Profijt Meubel Zutphen

Saanut 5/5 tähteä

Prima geholpen

15. tammikuuta 2024
Oma-aloitteinen arvostelu
Profijt Meubel - Zutphen-logo

Vastaus yritykseltä Profijt Meubel - Zutphen

Dank je wel Angelique voor deze positieve review, erg fijn om te horen dat je goed geholpen bent.

Met vriendelijke groet,
Team Profijtmeubel Zutphen

Saanut 4/5 tähteä

Verkoper nam alle tijd

Verkoper nam alle tijd, gaf goed advies en liet alle mogelijkheden zien.

13. tammikuuta 2024
Oma-aloitteinen arvostelu
Profijt Meubel - Zutphen-logo

Vastaus yritykseltä Profijt Meubel - Zutphen

Hartelijk dank voor uw review.
Goed om te horen dat je fijn geholpen bent. Wij wensen u veel plezier met uw nieuwe tafel.

Met vriendelijke groet
Profijt Meubel Zutphen

Saanut 2/5 tähteä

Wat een bijzondere gang van zaken.

Wat een bijzondere gang van zaken.
Bij het filiaal in Zutphen ziet mijn moeder van de reeks Alva 3 kasten die zij, na lang zoeken en diverse meubelzaken af te zijn gegaan, wil kopen. Op het bord bij de meubels staat: "wordt afgeleverd en gemonteerd: ja". Gezien haar leeftijd vind ze dit een goed idee.
Verkoopster erbij (die de sterren verdiend, het winkelconcept niet!!) en de bestelling begint. De pakketten kunnen geleverd worden in week 1. Pakketten? Ze worden toch gemonteerd? Nee mevrouw, je moet ze zelf monteren... Zoals bij bijna alle meubelzaken. Dus je wil voor 2000,- euro meubels en die moet je zelf nog even in elkaar zetten. Dat noemt men het "goedkope" segment. Waarom staat dit op het bordje als het niet klopt? Als het toevallig niet ter sprake was gekomen, had mijn moeder pakketten in plaats van meubels gehad. Ze heeft afgezien van de koop. Klinkt als valse voorwaarden?!

28. lokakuuta 2022
Oma-aloitteinen arvostelu
Profijt Meubel - Zutphen-logo

Vastaus yritykseltä Profijt Meubel - Zutphen

Beste El Burema,
Bedankt voor het schrijven van uw review.
Vervelend om te lezen dat u de productinformatie verkeerd heeft geïnterpreteerd.
Bij alle meubels van de Alva serie kunt u kiezen uit 2 verschillende opties; Ongemonteerd of semi-gemonteerd.
De dressoirs, kasten en TV meubelen kunnen zowel ‘knock down’ als ‘semi-knock down’ geleverd worden, aan de semi-knock down meubelen zit een meerprijs.
Bij de knock-down dient de klant het zelf nog te monteren.
Dit staat genoteerd bij de serie van Alva en wij hebben er niet bij staan dat dit altijd gemonteerd geleverd wordt.
Op moment van aankoop wordt dit doorgaans altijd met de klant besproken.
Vervelend dat uw ervaring door de verwarring nu niet positief is, om die reden is er geprobeerd telefonisch contact met u te zoeken maar helaas zonder succes.
Graag komen wij met u in contact om dit samen te bespreken.

Met vriendelijke groet,
Team Profijt meubel Zutphen

Trustpilot-kokemus

Kuka tahansa voi kirjoittaa Trustpilot-arvostelun. Arvostelun kirjoittajalla on oikeus muokata tai poistaa niitä milloin tahansa, ja ne näkyvät niin kauan kuin tili on aktiivinen.

Käytämme omistautuneita ihmisiä ja älykästä teknologiaa alustamme turvaamiseen. Lue lisää siitä, miten torjumme väärennettyjä arvosteluja.

Tutustu Trustpilotin arviointiprosessiin.

Tästä 8 vinkkiä loistavien arvostelujen kirjoittamiseen.

Varmennus auttaa takaamaan, että Trustpilotissa lukemasi arvostelut ovat todellisten henkilöiden kirjoittamia.

Kannustimien tarjoaminen arvosteluille tai arvostelujen pyytäminen valikoivasti voi vääristää TrustScore-tulosta, mikä on sääntöjemme vastaista.

Tutustu tarkemmin