Absolute garbage
Absolute garbage. Chair broke after 2 weeks. Got a replacement. Broke after 18 months. Absolutely horrible customer experience. Gimmick chairs. I'm within warranty and they won't issue a refund.
Emme tarkista arvosteluissa esitettyjen väitteiden paikkansapitävyyttä, sillä arvostelut ovat arvostelijoiden omia mielipiteitä. Arvostelu voi kuitenkin saada Varmennettu-merkinnän, jos pystymme todentamaan, että arvostelun kirjoittaja on asioinut yrityksen kanssa. Lue lisää
Alustan luotettavuuden varmistamiseksi kaikkien arvostelujen – varmennettujen ja varmentamattomien – on läpäistävä automaattinen seulonta, joka on käynnissä kellon ympäri. Järjestelmä tunnistaa ja poistaa ohjeistustemme vastaisen sisällön – myös arvostelut, jotka eivät perustu aitoon asiointiin. Tiedostamme, että asiattomia arvosteluja saattaa tästä huolimatta päästä läpi. Voit tehdä meille ilmoituksen mistä tahansa arvostelusta, jonka uskot jääneen meiltä huomaamatta. Lue lisää
Ei ole aiemmin pyytänyt arvosteluja
Tämä yritys ei ole pyytänyt asiakkailtaan arvosteluja, joten arvostelut eivät välttämättä anna kattavaa kokonaiskuvaa
Kuinka tämä yritys käyttää Trustpilotia
Tutustu arvostelujen ja arvosanojen lähteisiin, pisteytykseen ja moderointiin.
Absolute garbage. Chair broke after 2 weeks. Got a replacement. Broke after 18 months. Absolutely horrible customer experience. Gimmick chairs. I'm within warranty and they won't issue a refund.
I have order a chair and I received the product without any screws.
I tried to call the company to solve the problem but the robot only spoke Polish so I didn't understand anything.
I order the product through a romanian online shopping platform ( eMag). The product was delivered directly from Meester Group Sp. Also the invoice is from them,
Miałam okazję kupić biurko elektryczne i jestem zachwycona. Szybka, bezproblemowa dostawa i bardzo korzystna cena. Polecam każdemu!😍
Fotele Huzaro są idealnym odzwierciedleniem jakości do ceny. Dla mnie super!
Biurko świetnej jakości i bardzo konkurencyjnej cenie! Czas realizacji kilka dni, mogę polecić!
Omijać z daleka. Widać po opiniach ze facet ma w dupie ludzi. Nie polecam wręcz odradzam tam zakupy
fotel kupiony 2 tygodnie temu przez allegro bardzo wygodny, solidne siedzenie, nic nie trzeszczy, syn bardzo zadowolony i na plus szybka wysyłka
Kupiłam mikser od Vertenz Super jakość, w przestępnej cenie, służy mi od kilku miesięcy i póki co nie mam uwag! Polecam
Szanuję, że dla 150 zł woleliście stracić klienta zamiast zaproponować jakieś rozwiązanie. Kupiłem wcześniej krzesło i byłem zadowolony, więc zdecydowałem się na biurko. Niestety sposób, w jaki potraktowaliście moją reklamację, i brak jakiejkolwiek chęci pomocy sprawiają, że tracicie klienta.
Polecam doszkolić się w marketingu i ogarnianiu klientów – bo jak dla takiej kwoty tracicie klientów, to chyba coś tu nie działa. Po takim doświadczeniu nie kupię u Was nic więcej i na pewno nie będę polecał tej firmy innym.
Najgorsze zakupy online w moim życiu. Zamówienie wysyłane bardzo długo, paczka nigdy nie dotarła. Zero kontaktu, zero pomocy, link do śledzenia bezużyteczny. Ani sklep, ani kurier nie potrafili rozwiązać problemu. Zostałem bez towaru, bez pieniędzy i bez wsparcia. Absolutnie nie polecam.
Fotel przyszedł z wadą konstrukcyjną luzował się podłokietnik po zgłoszeniu reklamacji czekałem miesiąc i dopiero jak zagroziłem zgłoszeniem sprawy to się nią zainteresowali nie zgodziłem się na wymiane ponieważ poczytałem recenzje i już wiem że fotele huzaro ty syf i nie miałem zamiaru znowu użerać się z firmą meestergroup ale odmówili zwrotu pieniędzy zgłosiłem sprawę do uokik mam nadzieje że zrobią porządek z tą firmą
Negatywna opinia o fotelu gamingowym Fotel Gamingowy Huzaro Force 4.7 Camo Mesh i firmie Meester Group Sp. z o.o.
Niestety, moje doświadczenie z firmą Meester Group Sp. z o.o. i produktem Fotel Gamingowy Huzaro Force 4.7 Camo Mesh było bardzo rozczarowujące.
Kupiłam ten fotel 30.10.2024 (zamówienie nr 230362) i otrzymałam go 07.11.2024. Po zaledwie 2,5 miesiącach użytkowania szew na siedzisku zaczął się rozpruwać. Oczekiwałam solidnej jakości, ponieważ według informacji na stronie internetowej produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
6 grudnia 2024 roku złożyłam reklamację, ale firma nie udzieliła żadnej odpowiedzi. Ponowiłam zgłoszenie, ale nadal brak reakcji. Taka obsługa klienta jest nie do zaakceptowania.
Nie polecam ani tego fotela, ani tej firmy! Produkt jest niskiej jakości, a firma unika odpowiedzialności za swoje zobowiązania. Jeśli szukasz solidnego fotela, lepiej wybierz inną markę i sprzedawcę!
Sprzedają w sklepie towar którego nie posiadają na magazynie, po czym anulują zamówienia.
Kuka tahansa voi kirjoittaa Trustpilot-arvostelun. Arvostelun kirjoittajalla on oikeus muokata tai poistaa niitä milloin tahansa, ja ne näkyvät niin kauan kuin tili on aktiivinen.
Yritykset voivat pyytää arvosteluja automaattisten kutsujen kautta. Varmennetuksi merkityt arvostelut kertovat aidoista kokemuksista.
Lue lisää muunlaisista arvosteluista.
Käytämme omistautuneita ihmisiä ja älykästä teknologiaa alustamme turvaamiseen. Lue lisää siitä, miten torjumme väärennettyjä arvosteluja.
Tutustu Trustpilotin arviointiprosessiin.
Varmennus auttaa takaamaan, että Trustpilotissa lukemasi arvostelut ovat todellisten henkilöiden kirjoittamia.
Kannustimien tarjoaminen arvosteluille tai arvostelujen pyytäminen valikoivasti voi vääristää TrustScore-tulosta, mikä on sääntöjemme vastaista.