Puki masz u nich kredyt, wszystko gra. Zawiezie kredytu na auto bardzo sprawne, gorzej jeśli spłacisz kredyty przed czasem... Oczekiwania na rozliczenie i zamknięcie kredytu to jakaś porażka, informac... Näytä lisää
Emme tarkista arvosteluissa esitettyjen väitteiden paikkansapitävyyttä, sillä arvostelut ovat arvostelijoiden omia mielipiteitä. Arvostelu voi kuitenkin saada Varmennettu-merkinnän, jos pystymme todentamaan, että arvostelun kirjoittaja on asioinut yrityksen kanssa. Lue lisää
Alustan luotettavuuden varmistamiseksi kaikkien arvostelujen – varmennettujen ja varmentamattomien – on läpäistävä automaattinen seulonta, joka on käynnissä kellon ympäri. Järjestelmä tunnistaa ja poistaa ohjeistustemme vastaisen sisällön – myös arvostelut, jotka eivät perustu aitoon asiointiin. Tiedostamme, että asiattomia arvosteluja saattaa tästä huolimatta päästä läpi. Voit tehdä meille ilmoituksen mistä tahansa arvostelusta, jonka uskot jääneen meiltä huomaamatta. Lue lisää
Katso, mitä arvostelun kirjoittajat sanovat
Ho aperto un credito revolving con Cofidis per avere un’ancora di salvezza in momenti di difficoltà, ad esempio per coprire rate urgenti. Ho richiesto 300 euro domenica 19, sperando di avere i fondi i... Näytä lisää
Bardzo kiepska, wybitnie nieuprzejma obsługa telefoniczna!!!! Najwyraźniej nie zależy im na dobrej opinii. Dziwi mnie, że nagrywają rozmowy i nie boją się ewentualnych konsekwencji. Nie kwapią się do... Näytä lisää
Witam 23.08.2024 bank udzielił mi kredytu konsumenckiego na Termomix moja wpłata własna to 2 000 zł kredytu miało być 5 100 zł. po pozytywnej decyzji po odblokowaniu nr.pesel po podpisaniu kredytu za... Näytä lisää
Ei ole aiemmin pyytänyt arvosteluja
Tämä yritys ei ole pyytänyt asiakkailtaan arvosteluja, joten arvostelut eivät välttämättä anna kattavaa kokonaiskuvaa
Kuinka tämä yritys käyttää Trustpilotia
Tutustu arvostelujen ja arvosanojen lähteisiin, pisteytykseen ja moderointiin.
gdyby można było dać 0..
gdyby można było dać 0... Kredyt faktycznie uzyskać łatwo (zapewne z uwagi na bardzo wysokie koszty prowizji i odsetek) ale rzetelność firmy w realizacji umowy jest niedopuszczalna. Przy podpisaniu umowy dostałam usną informacje o możliwości nadpłacania kapitału co każdorazowo skutkować będzie przeliczeniem kredytu co potwierdzał zapis w umowie. Po kilkukrotnym nadpłaceniu kapitału bez zapewnionego przeliczenia kosztów zadzwoniłam z zapytaniem o zaistniałą sytuację i uzyskałam informację, że takie przeliczenie jest stosowane dopiero po nadpłacie trzykrotności raty o czym nigdzie, podkreślam nigdzie nie byłam informowana. Przedstawiciel firmy poinformował mnie bez żadnej refleksji, że to jest ... wewnętrzna procedura firmy (!). Po ogromnym zdziwieniu i oburzeniu z mojej strony dowiedziałam się, że mogę złożyć reklamacje w tej sprawie. Przedstawiciel firmy był bardzo arogancki. Zdecydowanie nie polecam. Nieuczciwość i arogancja.
Bardzo kiepsko
Bardzo kiepska, wybitnie nieuprzejma obsługa telefoniczna!!!! Najwyraźniej nie zależy im na dobrej opinii. Dziwi mnie, że nagrywają rozmowy i nie boją się ewentualnych konsekwencji. Nie kwapią się do takiego załatwiania spraw z klientem, żeby był zadowolony z usług i chętnie do nich wrócił. Absolutnie odradzam - nie polecam klientom tego banku. Raczej dorobicie się wrzodów na żołądku niż satysfakcji.
Mam kredyt w tym banku
Mam kredyt w tym banku. Dostałem wiadomość i chcąc wyjaśnić nieścisłości zadzwoniłem na infolinię. To, że czas oczekiwania jest dosyć długi to zrozumiałe. Pani która ze mną rozmawiała była opryskliwa, nieuprzejma, gdy chciałem dopytać się o szczegóły mało na mnie nie krzyczała. jest osoba absolutnie niekompetentna. Połączenie na infolinii było 20.03.2025 o godz.11,44 trwało 8 minut na nr telefonu 22 340 80 80. Mam nadzieję, że będzie to wyjaśnione.
Kupiłem fotowoltaika razem z magazynem…
Kupiłem fotowoltaika razem z magazynem energi od Polenergia bank Cofidis udzielił kredytu SMS przez przedstawiciela z Polenergia i czekałem na email z umową i się nie doczekałem,syn znalazł przez internet ten bank zadzwonił przedstawił się jako mój syn podał moje dane i się okazało że email był źle podany, napisałem wypowiedzenie umowy kredytowej po miesiącu bank wysyła pismo że kredyt został udzielony według prawa od kiedy kredyty są udzielane na SMS,a umowa jest nieważna, udzielają kredytu 56998 a w umówię 94200 bez umowy na SMS,jak zadzwoniłem do tego banku przedstawiłem swoję zarobki bank odmówił kredytu a przez Polenergia udzielił,przepraszam kto tu jest oszustem ,po prostu jeden i drugi,nie polecam OSZUŚCI.
Najgorszy bank z jakim miałam…
Najgorszy bank z jakim miałam styczność. Unikajcie tego banku szerokim łukiem .Zdecydowanie nie polecam
Dramat obsługa
Dramat obsługa, dowiedzieć się czegoś tragedia , wręcz prosić się trzeba po 3 razy, aby coś zostało sprawdzone. Zrobiłem błąd wybierając taki rodzaj finansowania u nich . Masakra
Witam 23.08.2024 bank udzielił mi…
Witam 23.08.2024 bank udzielił mi kredytu konsumenckiego na Termomix moja wpłata własna to 2 000 zł kredytu miało być 5 100 zł. po pozytywnej decyzji po odblokowaniu nr.pesel po podpisaniu kredytu za pomocą kodów esemesa umowa została wydrukowana po paru dniach zadzwonił analityk i kredyt odrzucił.Nie mogę dostać wpłaconych pieniędzy.Nie polecam nikomu pójdę z tym na policję operują moimi pieniędzmi
Zdecydowanie najgorszy bank pod każdym…
Zdecydowanie najgorszy bank pod każdym względem. Ignoracja, brak kontaktu, opryskliwa obsługa.
oszusci
witam 4.12 złozyłam wniosek o kredyt samochodowy na kwote 30 tys
po pozytywnej decyzji Pani zadzwoniła do mnie i przedstawiła warunki umowy. Wszystko było ok az do dnia 5. 12
Po podpsianiu umowy za pomoca kodów sms i zaakceptowaniu umowy ja juz umowe miałą wydrukowana zadzwonił analityk i bach kredyt odrzucuony.
Bandat oszustów robią człowiekowi nadziejz wysyłaja umowy do zaakceptownaia a analityk odrzuca
nie polecma nikomu
No to rozpocznę od oceny 1
No to rozpocznę od 1. Infolinia w porządku i ale nie zatrze złego doświadczenia. Korespondencja tragedia-po 2 tygodnie czeka się na prostą odpowiedź. Jako spadkobierca po leasingobiorcy nie mogę uzyskać żadnych informacji, żadnych dokumentów. Przepływ informacji na poziomie 0 i bałagan w dokumentach. Jak grzecznie płacisz i nic nadzwyczajnego sie nie wydarzy to jesteś dla nich super klientem, w przeciwnym wypadku tylko przeszkadzasz im w pracy.
Trustpilot-kokemus
Kuka tahansa voi kirjoittaa Trustpilot-arvostelun. Arvostelun kirjoittajalla on oikeus muokata tai poistaa niitä milloin tahansa, ja ne näkyvät niin kauan kuin tili on aktiivinen.
Yritykset voivat pyytää arvosteluja automaattisten kutsujen kautta. Varmennetuksi merkityt arvostelut kertovat aidoista kokemuksista.
Lue lisää muunlaisista arvosteluista.
Käytämme omistautuneita ihmisiä ja älykästä teknologiaa alustamme turvaamiseen. Lue lisää siitä, miten torjumme väärennettyjä arvosteluja.
Tutustu Trustpilotin arviointiprosessiin.
Varmennus auttaa takaamaan, että Trustpilotissa lukemasi arvostelut ovat todellisten henkilöiden kirjoittamia.
Kannustimien tarjoaminen arvosteluille tai arvostelujen pyytäminen valikoivasti voi vääristää TrustScore-tulosta, mikä on sääntöjemme vastaista.








